UA BEAUTY POWER
ОБ'ЄДНАНІ УКРАЇНОЮ
Натхненні, шалені, безстрашні, які не бажають втрачати ні хвилини свого життя ㅡ це все про нас, українців!

І ми хочемо підтримати кожного: наших клієнтів, партнерів, українських виробників косметики та бренди.

УСІХ, ХТО СТВОРЮЄ
UA BEAUTY POWER
UA BEAUTY POWER
UA BEAUTY POWER — твоя сила краси та стійкості.

Твоя турбота про себе та оточуючих - це натхнення.
Нова концепція найбільшої мережі салонів краси Києва BACKSTAGE beauty&refresh. Натхненні Україною та українцями ми створили проект, який повністю відображає внутрішній стан кожного з нас.

Тих, хто залишився чи поїхав. Тих, хто продовжує працювати наперекір втомі та безсиллю. Ми знаходимо сили в красі. Ми згадуємо про те, хто ми є. Думаємо про те, за що ми боремося і якими будемо у майбутньому.

“Після того, як всі ми шукали war-life balance, настав час знайти внутрішню силу в собі, у своїй красі, своїй щоденній рутині, команді, рідних. Ми всі шукаємо власні внутрішні опори для того, щоб не зламатися та розвивати країну далі” – каже власниця мережі BACKSTAGE Каріна Дубініна.

LOOK BOOK
Зараз ми, як сучасний бізнес, що працює в Україні в умовах війни, ще більше хочемо просувати українське, нагадувати людям про коріння та інтерпретувати образи, які несуть наш генетичний код.

У такий спосіб ми створили lookbook укладок, мейкапів та nail-дизайнів, які б передавали елементи українського коріння. Ми хотіли надихнути сучасних українок додавати свою ідентичність в повсякденне життя, визначаючи себе.

Обирайте ці українські елементи для повсякденного мейкапу або ж вечірнього. Зачіски “на кожен день” або такі, що хочеться зробити на особливий вихід. Nail-дизайн, який не буде перенасичувати образ.

Частина елементів була натхненна українською природою, яка є символом нашої землі. Ягоди калини, пейзажі, квіти та колоски – те, що так чи інакше знайшло своє відображення в образах наших майстрів.

Сукні героїнь – Kachorovska atelier

HAIR – Інна (BACKSTAGE CHORNOVOLA)

MAKEUP – Мар’ян (BACKSTAGE HOTEL HILTON KYIV)

NAIL – Юлія (BACKSTAGE PECHERSK)

Фото – MISHA KOT

У наших салонах тебе чекають подарунки від українських брендів до твоїх послуг, а також цікава добірка національних виробників, якими можна пишатися

Наші партнери - Благодійний Фонд Землячки
Ми продовжуємо дарувати натхнення нашим захисницям з фондом “Землячки”

Це соціальний проєкт про жінок України, які захищають нашу землю у складі ЗСУ та в тилу

Ми знаємо, що сила України ㅡ у тобі, а ми ㅡ твоє місце сили.

Тож давай разом надамо їм впевненості у завтрашньому дні

БЕРЕЗЕНЬ 2024

Моїй бригаді дуже потрібен ПНБ для еваку вночі.

Нам не можна в ті місця їздити зі світлом.


Ми зараз працюємо і це унеможливлює нам роботу та забирати поранених дуже важко та небезпечно, але ми маємо працювати та рятувати їх.

Ми вже допомагали дівчатам

цілий рік разом з вами!

БУДЕМО РАДІ ВАМ В ОДНОМУ З 13 САЛОНІВ BACKSTAGE
backstage.ua